Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma ve nakliye hizmetlerinde ilkeli ve zaman kaybı byaşamadan taşınmanız için hizmet talebinin geldiği andan bittiği ana kadardisiplinli ve koordineli bir hizmt politikası izler. Kurumsal Taşıma talebi geldiği anda müşteriye taşımacılık hizmetimiz hakkında bilgi verilip anlaşılan gün ve saatte ücretsizi ekspertiz personelimizin taşınacak eşyaları kontrol etmek ve eşyaların nitarına göre personel ve ambalaj malzemesi sayısını belirlemek, kullanılacak aracı belirlemek, ve nakliye esnasında dikkat edilecek hususlarla sizlerin öneri ve görüşlerriniz doğrultusunda bir taşıma taporu oluşturulur.

Kurumsal Taşıma

İstanbul Kurumsal Taşıma

İstanbul kurumsal Taşıma 'nın sizlere sunduğu raporda antlaşma sağlanması takibinde oluşabilecek her hangi bir hataya karşı eşyalarınız sigortalanır. Günü ve saatinde personelimiz vearacımız taşımanın yapılacağı yere gelmek kaydı ile nakliye hizmetine başkar. Eşyaların anmalajlamasından aracayüklenmesi ve boşaltılmasına kadar tüm hizmetlerimizde Harmanşah Kurumsal Nakliye güvencesinde olduğunuzu unutmayınız.

Müşteri odaklı hizmetlerimize aralıksız bir şekilde devam ederek kısa zaman da müşteri memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlıyoruz. Güvenilir nakliye firmamız yalnızca bireylere özel bir hizmet yapmayarak aynı zamanda da kurumsal taşımacılık hizmetlerini de en iyi şekilde yerine getirmektedir. Tüm bu hizmetlerden bir an olsun yararlanmak ve her türlü ihtiyaçlarınızı da an be an karşılamak adına sizlerde harekete geçerek ihtiyaçlarınızı karşılama şansına sahip olabilirsiniz. İsteklerinizi en iyi şekilde yerine getirecek ve kurumsal odaklı firmanızın içerisinde yer alan eşyalarınızın hurdaya dönüşmeden sıfır hasarla yeni kurumsal şirketinize taşınması sağlanacaktır.

Kuurumsal Taşımacılık

Her geçen gün hizmet portalımızı daha da fazla ilerletmekteyiz. Bu yükselişimizden nasibini alan özel firmalar son teknoloji araçlar ve tecrübeli ekiplerimiz ile eşyalarının taşınmasına destek oluyor. Ayrıca kurumsal taşımacılık hizmetlerimizi verirken her ne kadar maksimuım çalışma ortaya koysak da müşterilerimizden de minimum rakam talep etmekteyiz. Tüm nakliye sıkıntılarından bir an olsun sizleri en iyi şekilde kurtarmak adına 24 sat kesintisiz bir şekilde hizmet vererek tüm sıkıntılarınızın da karşılanmasına yardımcı oluyoruz. Her ne kadar evden eve nakliyat konusunda ortaya koymuş olduğumuz bir hız faktörü olsa da bundan böyle kurumsal taşımacılık sırasında da eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak adına hemen sizlerde harekete geçebilirsiniz.